Genel

Google Fotoğraflar Artık Desteklenmeyen Video Formatlarına Sınırsız Depolama Alanı Sunmuyor

Google Fotoğraflar artık desteklenmeyen video biçimlerini yüklemenize ve sunduğu ücretsiz sınırsız depolama alanından faydalanmanıza izin vermeyecek. Bu, şirketin bu hafta başında bir destek duyurusunda bulunarak, Android Polis tarafından ilk kez fark edildi. Çoğu kullanıcıyı etkilemeyecek küçük bir değişiklik. Google Fotoğraflar, şu video formatlarını zaten desteklemektedir:

.mpg, .mod, .mmv, .tod, .wmv, .asf, .avi, .divx, .mov, .m4v, .3gp, .3g2, .mp4, .m2t, .m2ts, .mts, and .mkv files,


Bu, bazı RAW ve VOB dosyalarını Google Fotoğraflar’ın desteklemediği en popüler biçimler olarak bırakır. Dolayısıyla, hariç tutulan biçimleri kullanırsanız, depolama alanınızı daha yakından izlemeyi veya Google One için biraz fazladan ödeme yapmaya hazır olun.

Google Fotoğraflar, çoğu insan için kesinlikle kullanışlıdır ve sınırsız depolama alanınıza birkaç saçak format yükleme yeteneğini kaybetmeniz, muhtemelen bunu değiştirmeyecektir.

Çin Hükümeti Tarifeleri Askıya Aldıktan Sonra Tesla Fiyatları Düştü!

Etiketler

SafakB

Ben Enes Şafak 18 yaşımdayım 29 Eylül 1999 doğumluyum bilişim işlerine olan merakımdan dolayı 5 yıldır internet siteleri açıyorum kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu nedenle Açık Öğretimde Bilişim Teknolojileri alanında Web Programlama öğreniyorum ve boş vakitlerimde kişisel bloğum olan Enessafak.com.tr’de paylaşımlar yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı